Przedłużenia włosów

CENNIK PRZEDŁUŻAŃ I ZAGĘSZCZAŃ WŁOSÓW

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- NATURALNE PROSTE-OD- 850 ZŁ DO 1500 ZŁ
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW- NATURALNE PODATNE-KRĘCONE-OD  1200 ZŁ DO 2800 ZŁ
ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW-WŁOSY NATURALNE PROSTE-OD 700 ZŁ DO 1200 ZŁ
ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW-WŁOSY NATURALNE PODATNE-KRĘCONE-OD 600 ZŁ DO 2000 ZŁ
ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW – LASEROWE-HAIRDREAMS-OD 1500 ZŁ DO 3000 ZŁ

 

DO PRZEDŁUŻANIA UŻYWAMY NAJWYZSZEJ JAKOŚCI WŁOSÓW RENOMOWANYCH FIRM- RACOON,BALMAIN,HAIRDREAMS-JAKO JEDYNI ZAKŁADAMY NIEOGRANICZONĄ ILOŚĆ WŁOSÓW-TAK,ABY KLIENTKA BYŁA ZADOWOLONA:):):)U NAS NIE PŁACISZ ZA KAŻDE ZAŁOŻONE PASEMKO-TYLKO ZA EFEKT KOŃCOWY-A WIĘC DUUUŻO,DUUUŻO WŁOSÓW,BALEYAGE,ŚCIĘCIE:):):)o kawuni i ciastku to już nawet nie wspomnę:):):) .

CZAS ZABIEGU TO OKOŁO 3 GODZIN Z BALEJAŻEM I ŚCIĘCIEM, KTÓRE OFEROWANE JEST GRATIS!!!STUDIO NASZE DAJE GWARANCJĘ NA WSZYSTKIE WYKONYWANE W NIM USŁUGI.KAŻDA KLIENTKA,KTÓRA U NAS PRZEDŁUŻY WŁOSKI JEST POD NASZĄ STAŁĄ OPIEKĄ PRZEZ CAŁY OKRES ICH NOSZENIA.PONADTO JAKO JEDEN Z NIEWIELU SALONÓW WYKONUJEMY USŁUGĘ PODCIĄGANIA RAZ JUŻ ZAŁOŻONYCH WŁOSÓW-CZYLI KAŻDE KOLEJNE ICH ZAŁOŻENIE NIE JEST JUŻ ZBYT DUŻYM OBCIĄŻENIEM FINANSOWYM.

PRACUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁOSACH NATURALNYCH RENOMOWANYCH FIRM,A Z RACJI BARZDZO DOBREJ JAKOŚCI TYCH WŁOSÓW NASZE KLIJENTKI NOSZĄ TE WŁOSKI PRZEZ OKRES OK. 2 LAT,SYSTEMATYCZNIE JE TYLKO PODCIĄGAJĄC.

W PRZYPADKU GORSZEJ JAKOŚCI WŁOSÓW NIE JEST MOŻLIWE I DLATEGO NIE KAŻDY SALON PROPONUJE TĄ USŁUGĘ,GDYŻ WIĘKSZOŚĆ WŁOSÓW NIE NADAJE SIĘ DO PONOWNEGO PODCIĄGANIA-A CO SIĘ Z TYM WIĄŻE ZA KAŻDYM RAZEM TRZEBA PŁACIĆ ZA NOWE WŁOSY I ICH ZAŁOŻENIE.

U NAS CAŁĄ SUMĘ PŁACISZ TYLKO RAZ!!! KAŻDA KOLEJNA WIZYTA TO JUŻ TYLKO KWESTIA PODCIĄGNIECIA,ZROBIENIA BALEYAGU(GRATIS) ORAZ ZA KAŻDYM RAZEM DOŁOŻENIA NOWYCH WŁOSÓW-WÓWCZAS CENA JEST JUŻ ZDECYDOWANIE(OD 30- 50%) NIŻSZA