Zabiegi spa na włosy

 


CENNIK LUKSUSOWYCH ZABIEGÓW SPA NA WŁOSY-POD SAUNĄ OZONOWĄ

ZABIEG-SZATAŃSKO SILNY-ANIELSKO PACHNĄCY ZABIEG SPA POD KAPSUŁĄ OZONOWĄ NA WŁOSY BARDZO ZNISZCZONE,POPALONE- DO NATYCHMIASTOWEJ REGENERACJI

Pragniemy Państwu przedstawić zabieg,który w połączeniu z oddziaływaniem pod kapsułą ozonową-natychmiast wzmocni,zregeneruje nasze włosy oraz nada im połysk niczym tafla lodowiska.

Zabieg z serią kosmetyków na bazie oleju kokosowego Diagnoza włosów:

  • zniszczone zabiegami fryzjerskimi
  • osłabione poprzez codzienna stylizacje, suszenie, prostowanie;
  • kruche i matowe, pozbawione blasku i energii;
  • szorstkie, porowate i łamliwe
  • „nieposłuszne” podczas modelowania.

Działanie naprawcze linii terapeutycznej:

  • odbudowa zniszczonych komórek włosa- wzmocnienie kosmyków od korzenia, aż po same końce głęboka regeneracja zewnętrznej i wewnętrznej struktury włosa,
  • intensywne nawilżanie
  • wygładzenie i zdyscyplinowanie poszczególnych pasm
  • nadanie włosom miękkości i energii

w cenę zabiegu wchodzi-umycie włosów szamponem czyszczący-nałożenie silnie regenerującego oleju kokosowego-oddziaływanie(ok 15 min) sauny parowej,dokładne zmycie oleju,nałożenie silnie regenerującej maski kokosowej oraz strzyżenie i stylizacja włosów

koszt całego zabiegu to 150 zł

 

ZABIEG-ARGANOWY CUD-PIĘKNE I LŚNIĄCE WŁOSY-NA JUŻ

Pragniemy Państwu zaoferować zabieg na bazie znanego ze swych właściwości regenerujących olejku arganowego.

Zabieg jest dodatkowo wzmacniany przy użyciu sauny ozonowej-urządzeniem często wykorzystywanym w zabiegach SPA dla włosów jest to przypominająca suszarkę fryzjerską, kapsuła.

Jest ona czymś w rodzaju sauny dla naszych włosów. Kapsuła oddziałuje nie tylko na martwą łodygę włosa, ale także na skórę głowy, w której umieszczone są mieszki włosowe, czyli część wzrostowa włosa.

Ultradźwiękowa mgła w połączeniu z jonizacją sprawiają, że kosmetyki łatwo wchłaniają się do wnętrza włosów.

W cenę zabiegu wchodzi-umycie szamponem czyszczącym-w celu lepszego wniknięcia po chwili olejku arganowego,odzdziaływanie(ok.15 min) po sauną ozonową,zmycie preparatu,nałożenie maski arganowej oraz stylizacja włosów.

Koszt zabiegu 150 zł

 

ZABIEG-MOC KERATYNY W CZYSTEJ POSTACI

Pragniemy Państwu zaoferować zabieg z wykorzystaniem czystej keratyny-dodatkowo jej moc wzmocnimy działaniem pod sauną ozonową -urządzeniem często wykorzystywanym w zabiegach SPA dla włosów jest to przypominająca suszarkę fryzjerską, kapsuła. Jest ona czymś w rodzaju sauny dla naszych włosów. Kapsuła oddziałuje nie tylko na martwą łodygę włosa, ale także na skórę głowy, w której umieszczone są mieszki włosowe, czyli część wzrostowa włosa. Ultradźwiękowa mgła w połączeniu z jonizacją sprawiają, że kosmetyki łatwo wchłaniają się do wnętrza włosów (w cenie zabiegu) pod koniec zabiegu aplikujemy czekoladową maskę do włosów.

W cenę zabiegu wchodzi:mycie szmponem keratynowym,ampułka czystej keratyny aplikowana bezpośrednio przed uzyciem sauny,zabieg pod sauną(ok.15 min),zmycie preparatu,nałożenie,wmasowanie oraz zmycie maski czekoladowej a na koniec strzyżenie i stylizacja włosów

KOSZT ZABIEGU-150 ZŁ

 

ZABIEG AJUWERDYJSKI-BOGACTWO OLIWEK-ODŻYWCZY ZABIEG-PIĘKNE WŁOSY OD CEBULEK AŻ PO SAME KOŃCE 

PRAGNIEMY PAŃSTWU ZAOFEROWAĆ ZABIEG Z ZASTOSOWANIEM CAŁEJ SERII INDYJSKICH KOSMETYKÓW SES

Zabieg składa się z –umycia włosów szamponem bogatym w olejki,nałożeniem w czystej postaci olejku- który składa się z 18-tu bogatych w składniki odżywcze ziół, 5 olejków doskonale nawilżających włosy i mleka,działaniem na zabieg sauna ozonową oraz strzyżeniem i wystylizowaniem fryzury

Cała receptura przygotowana została według procesu Kshir Pak Vidhi, w którym zbilansowana mieszanka ziół połączona zostaje z mlekiem, a następnie aktywowana poprzez 5 olejków.
Szampon,olejek oraz maska są bogate w witaminy C i E. Jest to zabieg powstrzymujący wypadanie włosów, stymuluje wzrost gęstszych, zdrowych i długich włosów, eliminuje łupież.

Regularne ( 1 w miesiącu)powtarzanie zabiegu powoduje, że włosy stają się lśniące i zdrowe, a cebulki doskonale odżywione.

STAŁA CENA ZABIEGU 150ZŁ

 

ZABIEG-CZEKOLADOWA ROZKOSZ-SPA NA WŁOSY
Z przyjemnością pragniemy Państwu zaoferować zabieg w otulinie czekoladowej

Zabieg składa się z umycia włosów szamponem czekoladowym,nałożeniem na każda partię włosów silnie regenerującej maski czekoladowej oraz głębsze jej oddziaływanie pod sauną ozonową do włosów,która jest urządzeniem często wykorzystywanym w zabiegach SPA dla włosów jest to- przypominająca suszarkę fryzjerską, kapsuła. Jest ona czymś w rodzaju sauny dla naszych włosów. Kapsuła oddziałuje nie tylko na martwą łodygę włosa, ale także na skórę głowy, w której umieszczone są mieszki włosowe, czyli część wzrostowa włosa. Ultradźwiękowa mgła w połączeniu z jonizacją sprawiają, że kosmetyki łatwo wchłaniają się do wnętrza włosów.
W czasie zabiegu na umyte włosy nakładane są różnego rodzaju substancje odżywcze.

To jaki produkt zostanie ostatecznie użyty zależy , przede wszystkim od rodzaju naszych włosów i tego, jakie są ich potrzeby. Po nałożeniu preparatu, włosy długie i półdługie są spinane. Następnie klient poddawany jest działaniu ciepłej pary wydzielanej przez kapsułę. Z tyłu urządzenia znajduje się zbiornik z wodą destylowaną. Kiedy woda osiąga 40 stopni, para wydostaje się z kapsuły i oddziałuje na nasze włosy. W czasie zabiegu wytwarza się bakteriobójczy ozon stosowany m.in. do oczyszczania wody pitnej z bakterii. Ozon oczyszcza skórę głowy i włosy ze skutków różnych działań chemicznych jak farbowanie czy ondulacja. Poprawia także ukrwienie skóry głowy oraz stymuluje wzrost włosów. Przy okazji z parówki korzysta nasza cera i zmysły, gdyż zabiegowi towarzyszy zapach olejku, jaki sobie wybierzemy. Ciepła para sprawia, że łuska włosa rozchyla się, a substancje odżywcze mają łatwiejsze dojście do wnętrza włosa, czyli kory i rdzenia. W zależności od tego jakie substancje dobierze do naszej kuracji ekspert, można uzupełnić niedobór składników organicznych, które powinny znaleźć się w zdrowym włosie. Finałem zabiegu jest domknięcie łusek włosa poprzez wykorzystanie funkcji chłodzącej w kapsule.Po zabiegu włosy sa piękne,lśniące i doskonale odżywione.W cenę zabiegu wchodzi również strzyżenie i stylizacja włosów.

KOSZT ZABIEGU-150 ZŁ