przedłużanie oraz zagęszczanie włosów

Witam serdecznie wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem oraz zagęszczaniem włosów.

Usługę tą wykonuję od 2002 roku i posiadam europejskie certyfikaty oraz długotrwałą praktykę!! Usługę przedłużania i zagęszczania włosów wykonuję w moim studiu fryzur w Poznaniu znajdującym się przy ul. Jawornickiej 2 gdzie zapraszam wszystkich zainteresowanych .Jeśli chcesz mieć gwarancję na wykonaną usługę, spędzić miło czas i dołączyć do klientek naszego studia powracających do Nas od lat po prostu zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!!

Dołącz do grona naszych wiernych i zadowolonych klientek, które są już właściwie naszymi przyjaciółmi. Świadczyć o tym może fakt, że całym irodzinami są gośćmi w naszym domu i wiele wolych chwil i wakacji spędzamy razem!! Do przedłużeń oraz zagęszczeń używamy wysokiej jakości renomowanych Włosów firm tj: racoon, balmain, hairdreams!!! Włosy przedłużamy każdą Dostępną na rynku metodą. Jesteśmy pierwszym w poznaniu salonem, który Uzyskał certyfikat na system przedłużeń hairdreams(przedłużanie laserowe)

Czas zabiegu jaki klientka musi sobie zarezerwować na wizytę i usługę Przedłużania wynosi około 3 godzin z balejażem i ścięciem, które Oferowane jest gratis!!! Studio nasze daje gwarancję na wszystkie Wykonywane w nim usługi. Każda klientka, która u nas przedłuży włoski Jest pod naszą stałą opieką przez cały okres ich noszenia. Ponadto jako Jeden z niewielu salonów wykonujemy usługę podciągania raz już założonych włosów. czyli każde kolejne ich założenie nie jest już zbyt dużym obciążeniem finansowym. Pracujemy tylko i wyłącznie na włosach renomowanych firm, a z racji bardzo dobrej jakości tych włosów nasze Klientki noszą te włoski przez okres ok. 2 lat, systematycznie je tylko podciągając co w przypadku gorszej jakości włosów nie jest możliwe i dlatego nie każdy salon proponuje tą usługę, gdyż większość włosów nie nadaje się do ponownego podciągania.

A co się z tym wiąże za każdym razem Trzeba płacić za nowe włosy i ich założenie. U nas całą sumę płacisz Tylko raz!!! Każda kolejna wizyta to już tylko kwestia podciągnięcia i Zrobienia baleyagu oczywiście gratis:):):) Jeśli chcesz mieć pewność, iż osoba do której się wybierasz na usługę Jest profesjonalistką i ma doświadczenie z daną firmą-proszę dla własnej Pewności sprawdzić ją w firmie do której się odwołuje a unikną panie Rozczarowania:) Włosy to rzecz ekscytująca.

Zawsze odgrywały dużą rolę w efektownym Wyglądzie. Wiele kobiet marzy o pięknych, długich i gęstych włosach. Na Wygląd i wzrost włosów ma niestety wpływ zanieczyszczenie środowiska, Stres, styl życia, sposób odżywiania.

W dzisiejszych czasach nie jest jednak problemem, żeby takie marzenia Się spełniły. Żadna sukienka, żaden makijaż nie zmieni tak kobiety jak piękna fryzura, którą można uzyskać przedłużając włosy. Jest to nowoczesna metoda dla każdej kobiety. Pozwala ona nawet z krótkich, cienkich i delikatnych włosów uzyskać efektowna fryzurę, której pozazdroszczą Ci niewtajemniczeni.